Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Zórád Géza (1896-1959): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Szélein kissé sérült (korábbi keretezésből adódott felületi hibák), 40×50 cm
10474.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy pirosban. Akvarell, miniatúra, üvegezett keretben, 5x4 cm
10475.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Papír, szénrajz, paszpartuban, üvegezett keretben, 41x20 cm
10476.

Gelöscht

Olvashatatlan jelzéssel: Város a szikla tetején. Olaj, karton, fa keretben, 27,5×20,5 cm
10477.

Rufpreis:
2 800 HUF

10478.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10479.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré mitológiai jelenettel. Vegyes technika, karton, 35x25 cm
10480.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcán. Szén, papír, üvegezett fa keretben, 28,5×41,5 cm
10481.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel és jelzés nélkül, 2 db mű: Tájkép. Vegyes technika, papír, sérült, 24x23,5 és 28x20 cm
10482.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Olaj, vászon. 59x80 cm
10483.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Örvény. Olaj, karton, fa keretben. 27x20 cm
10484.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, 27×38,5 cm
10485.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF