Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2284033
10474
383
17000
Zórád Géza (1896-1959): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Szélein kissé sérült (korábbi keretezésből adódott felületi hibák), 40×50 cm 2285011
10475
383
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy pirosban. Akvarell, miniatúra, üvegezett keretben, 5x4 cm 2282775
10476
383
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Papír, szénrajz, paszpartuban, üvegezett keretben, 41x20 cm 2259401
10477
383
Olvashatatlan jelzéssel: Város a szikla tetején. Olaj, karton, fa keretben, 27,5×20,5 cm 1519662
10478
383
5500
2109398
10479
383
9500
2126866
10480
383
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré mitológiai jelenettel. Vegyes technika, karton, 35x25 cm
2244381
10481
383
Olvashatatlan jelzéssel: Utcán. Szén, papír, üvegezett fa keretben, 28,5×41,5 cm 2193085
10482
383
Olvashatatlan jelzéssel és jelzés nélkül, 2 db mű: Tájkép. Vegyes technika, papír, sérült, 24x23,5 és 28x20 cm
2219101
10483
383
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Olaj, vászon. 59x80 cm
2225702
10484
383
Olvashatatlan jelzéssel: Örvény. Olaj, karton, fa keretben. 27x20 cm
2225606
10485
383
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, 27×38,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF