Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Völgyessy jelzéssel: Vízpart. Olaj, karton, sérült 25×35 cm
10462.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vydai Brenner Nándor (1903-?): Munkások. Olaj, vászon, jelzett, sérült, javított. 59×44 cm
10463.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rudolf W jelzéssel: Udvarlás. Olaj, karton. Sérült és javított üvegezett fa keretben. 33×24,5 cm
10464.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

WA ' 99 jelzéssel: A kutya szerelmére! Olaj, karton. 70x50 cm
10465.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
11

WA ' 99 jelzéssel: A fáradt gőz.... Olaj, karton. 70x50 cm
10466.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
11

Adolf Wer.. jelzéssel: Tavaszi virágzás. Olaj, vászon, kissé sérült. Díszes, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
10467.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

W.G. 00. II jelzéssel: Téli hangulat. Akvarell, papír, paszpartuban. 30x33 cm
10468.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wischán jelzéssel: Naplemente. Akvarell, papír. Kissé sérült, üvegezett fa keretben. 32,5×24 cm
10469.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wrabel (Vrábel) Sándor  (1926-1992): Téli táj. Olaj, farost jelzett, hátoldalán autográf felirattal (Vrabel Pomáz). Dekoratív fa keretben. 24,5x58 cm
10470.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ifj. Würtz Ádám (1957-): U.F.O.!; Színes rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat. Üvegezett fa keretben, 10×7,5 cm.
10471.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

Zala György (1858-1937): Részlet a Milleniumi emlékműből. Tus, papír. 13x22 cm
10472.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zombory jelzéssel: Lófejek tanulmány, jelzett ceruza-papír, 39x28 cm Hajtva
10473.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF