Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2145564
10438
383
4200
2267863
10439
383
Tuka László (1924-2007): Cseszneki vár. Színes rézkarc, papír, jelzett, 28×41 cm 2198454
10440
383
Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm
2276979
10441
383
19000
Ugocsai László (1944-): Táj (Dunakanyar?). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével, 60×80 cm 2260894
10442
383
Urbán György (1936-2011): Felvillanó fények. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült (szakadásokkal). 30x42,5 cm
2163897
10443
383
3800
2285682
10444
383
19000
Való Ibolya (1958-): Hosszú úton. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 32×100 cm 2278419
10445
383
40000
Várallyay 1846 jelzéssel (Várallyay Károly?): Biedermeier női portré. Olaj, vászon. Restaurált, sérült. Régi, kissé sérült fa keretben. 74×58,5 cm,
2278549
10446
383
32000
Sz. Varga Ágnes (1959-2019): Küszöb, 2002. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×30 cm
1363353
10447
383
Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
1305557
10448
383
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt és újesztendőt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm
2219095
10449
383
50000
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció . Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. Lap széle egészen apró foltokkal. 51x47 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF