Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

10438.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Tuka László (1924-2007): Cseszneki vár. Színes rézkarc, papír, jelzett, 28×41 cm
10439.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm
10440.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ugocsai László (1944-): Táj (Dunakanyar?). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével, 60×80 cm
10441.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Urbán György (1936-2011): Felvillanó fények. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült (szakadásokkal). 30x42,5 cm
10442.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10443.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Való Ibolya (1958-): Hosszú úton. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 32×100 cm
10444.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Várallyay 1846 jelzéssel (Várallyay Károly?): Biedermeier női portré. Olaj, vászon. Restaurált, sérült. Régi, kissé sérült fa keretben. 74×58,5 cm,
10445.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Sz. Varga Ágnes (1959-2019): Küszöb, 2002. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×30 cm
10446.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
10447.

Rufpreis:
6 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt és újesztendőt kíván,  linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm
10448.

Rufpreis:
1 000 HUF

Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció . Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. Lap széle egészen apró foltokkal. 51x47 cm
10449.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF