Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Pescaro jelzéssel: Kút. Olaj, vászon, keretben, 45×73 cm
10339.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Peukert Károly (1903-1973): Kiskörei-víztározó (Tisza-tó). Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 57×80 cm
10340.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Hermann Peters (1886-1970): Juius Hufnagel (?1877-1925) kormánytanácsnok portréja. Ceruza, pasztell, papír. Fa keretben, sérült és hiányos üveggel. 54,5x39,5 cm
10341.

Rufpreis:
4 000 HUF

10342.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pirk János (1903-1989): Szatmári emlék. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×30 cm
10343.

Rufpreis:
6 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, 30×24 cm
10344.

Rufpreis:
4 000 HUF

PTK Péli Tamás jelzéssel: Tanulmányok. Vegyes technika, papír. 45x32 cm
10345.

Rufpreis:
2 000 HUF

Puszta Péter (1949- ): Hordó. Akvarell, papír. Jelzett. Kis beszakadásokkal 49x36 cm
10346.

Rufpreis:
3 000 HUF

10347.

Rufpreis:
2 400 HUF

Radics jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22×30 cm
10348.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rafael jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 77×47 cm
10349.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm
10350.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF