Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1748457
10339
383
22000
Pescaro jelzéssel: Kút. Olaj, vászon, keretben, 45×73 cm
2242811
10340
383
9500
Peukert Károly (1903-1973): Kiskörei-víztározó (Tisza-tó). Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 57×80 cm 2204332
10341
383
Hermann Peters (1886-1970): Juius Hufnagel (?1877-1925) kormánytanácsnok portréja. Ceruza, pasztell, papír. Fa keretben, sérült és hiányos üveggel. 54,5x39,5 cm 2237053
10342
383
2278515
10343
383
Pirk János (1903-1989): Szatmári emlék. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×30 cm 2284089
10344
383
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, 30×24 cm 2281749
10345
383
PTK Péli Tamás jelzéssel: Tanulmányok. Vegyes technika, papír. 45x32 cm
2224612
10346
383
Puszta Péter (1949- ): Hordó. Akvarell, papír. Jelzett. Kis beszakadásokkal 49x36 cm
1907549
10347
383
2211481
10348
383
Radics jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22×30 cm 2282468
10349
383
30000
Rafael jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 77×47 cm
2118540
10350
383
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF