Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2222677
10144
383
4800
2282759
10145
383
Gross Arnold (1929-2015): A város. Nyomat, paszpartuban, üvegezett keretben, jelzett 19x39 cm 2282757
10146
383
Gross Arnold (1929-2015): A kertben. Nyomat, paszpartuban, üvegezett keretben, jelzett 19x25,5 cm 2285612
10147
383
Gubán György (1951-): Halászbástya. Tűzzománc, réz, fa keretben, 20×14 cm 2277399
10148
383
Gulácsi jelzéssel: Parkban. Olaj, farost. Üvegezett keretben. 55x34 cm 2276358
10149
383
Gulácsy L jelzéssel: Hölgyek. Diópác, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben. 31x21 cm 2281759
10150
383
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapesti panoráma a Dunáról. Olaj, farost, jelzés nélkül. 60x150 cm 2253657
10151
383
13000
Ifj. Guti József Soma (1946-): Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. 19,5x10,5 cm
2282181
10152
383
Gyarmathy Tihamér jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. Dekoratív fa keretben. 37x43 cm 2282363
10153
383
Gyarmahy Tihamér 1964 jelzéssel: Vörösben. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 20,5x28,5 cm 2282357
10154
383
Gyarmahy Tihamér 1964 jelzéssel: Áttűnések. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 28x19 cm 2278442
10155
383
26000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 14/40. 33x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF