Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Monotípia, papír, jelzett, 33x18 cm
10132.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, EA művészpéldány, 28x38 cm
10133.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Friedrich jelzéssel (Friedrich Gábor 1916-?): Női portré. Akvarell, papír, jelzett,. Keretben. 24x30 cm
10134.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fürst József (1947-): Portré. Olaj, fa, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, kisebb felületi sérülésekkel, 60x90 cm
10135.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gaál Domonkos (1940-2009): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 25×39 cm
10136.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gadányi jelzéssel: Házak. Kréta, papír, 21,5×30,5 cm
10137.

Rufpreis:
1 800 HUF

Galbavy jelzéssel: Balaton. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben. 11x15 cm
10138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gebhardt István (?-?), működött a XX. században: Piac. Olaj, vászon. Historizáló stílusú fa keretben. 40×50 cm
10139.

Rufpreis:
12 000 HUF
22

Gebhardt István (?-?), működött a XX. században: Vásár. Olaj, vászon. Historizáló stílusú fa keretben. 40×50 cm
10140.

Rufpreis:
12 000 HUF
26

Gedő jelzéssel: Gyerekek. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben. 28x20 cm
10141.

Rufpreis:
4 000 HUF

Geilo jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Fa keretben. 80x60 cm
10142.

Rufpreis:
10 000 HUF

Geisler, Stephan (1968-): Narancs kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 50×39,5 cm / Geisler, Stephan (1968-): Orange composition. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 50×39,5 cm
10143.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF