Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2278434
10132
383
24000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Monotípia, papír, jelzett, 33x18 cm
2278431
10133
383
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, EA művészpéldány, 28x38 cm
2256660
10134
383
5500
Friedrich jelzéssel (Friedrich Gábor 1916-?): Női portré. Akvarell, papír, jelzett,. Keretben. 24x30 cm 2244420
10135
383
Fürst József (1947-): Portré. Olaj, fa, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, kisebb felületi sérülésekkel, 60x90 cm
2258307
10136
383
3400
Gaál Domonkos (1940-2009): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 25×39 cm
2244382
10137
383
Gadányi jelzéssel: Házak. Kréta, papír, 21,5×30,5 cm
2276768
10138
383
Galbavy jelzéssel: Balaton. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben. 11x15 cm 2282455
10139
383
Gebhardt István (?-?), működött a XX. században: Piac. Olaj, vászon. Historizáló stílusú fa keretben. 40×50 cm 2282451
10140
383
Gebhardt István (?-?), működött a XX. században: Vásár. Olaj, vászon. Historizáló stílusú fa keretben. 40×50 cm 2281758
10141
383
Gedő jelzéssel: Gyerekek. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben. 28x20 cm
2277197
10142
383
Geilo jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Fa keretben. 80x60 cm
2249988
10143
383
30000
Geisler, Stephan (1968-): Narancs kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 50×39,5 cm / Geisler, Stephan (1968-): Orange composition. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 50×39,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF