Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Élesdy István (1912-1987): Könyöklő. Tus, papír, jelzett. 48x36 cm
10108.

Rufpreis:
4 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Balatoni táj. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán KépzőMűvészeti Alap Képcsarnokai címkéjén feliratozott és datált (1958). Díszes, kissé sérült üvegezett keretben. 28×42 cm
10109.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Élesdy István (1912-1987): Liget Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült és foltos, 18×31 cm
10110.

Rufpreis:
1 800 HUF

Élesdy István (1912-1987): Utca. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle szakadt, 20×29 cm
10111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emanuel 97 jelzéssel: A festő. Akril, papír.  68x52 cm
10112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eördögh L jelzéssel: Házudvar. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 42×50 cm
10113.

Rufpreis:
6 000 HUF

F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
10114.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sylvia Faragó (?-): Cuento. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/10). Üvegezett fa keretben. 29x22 cm. A Németországban élő magyar származású grafikus munkái nagyon ritkán tűnnek fel a magyar műkereskedelemben!
10115.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10116.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Farkas György (1911-1995): Táncolók. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán a művész nevével feliratozott. Sérült. 36,5x51 cm
10117.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Farkasházy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, farostra kasírozva. Üvegezett klipsz keretben. 23,5×12 cm
10118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fazekas jelzéssel: Mindhalálig Rock&Roll. Olaj, vászon. 30,5x45 cm
10119.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF