Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2284937
10108
383
Élesdy István (1912-1987): Könyöklő. Tus, papír, jelzett. 48x36 cm
2245751
10109
383
Élesdy István (1912-1987): Balatoni táj. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán KépzőMűvészeti Alap Képcsarnokai címkéjén feliratozott és datált (1958). Díszes, kissé sérült üvegezett keretben. 28×42 cm 2219108
10110
383
Élesdy István (1912-1987): Liget Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült és foltos, 18×31 cm
2253721
10111
383
Élesdy István (1912-1987): Utca. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle szakadt, 20×29 cm
2264173
10112
383
Emanuel 97 jelzéssel: A festő. Akril, papír. 68x52 cm
2263093
10113
383
Eördögh L jelzéssel: Házudvar. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 42×50 cm
1124277
10114
383
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
2269913
10115
383
4600
Sylvia Faragó (?-): Cuento. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/10). Üvegezett fa keretben. 29x22 cm. A Németországban élő magyar származású grafikus munkái nagyon ritkán tűnnek fel a magyar műkereskedelemben! 2283085
10116
383
32000
2259348
10117
383
Farkas György (1911-1995): Táncolók. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán a művész nevével feliratozott. Sérült. 36,5x51 cm
2285562
10118
383
Farkasházy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, farostra kasírozva. Üvegezett klipsz keretben. 23,5×12 cm 2253661
10119
383
Fazekas jelzéssel: Mindhalálig Rock&Roll. Olaj, vászon. 30,5x45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF