Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2258300
383
Adler János 1873 jelzéssel: Sétáló pár. Tus, papír. Üvegezett fa képkeretben. 17x13,5 cm
2228518
10001
383
Almásy Aladár (1946-): Elgondolkodott az idő felett. Rézkarc, papír, jelzett és datált (73 Almásy Aladár), autográf ajándékozási sorokkal. Lap sarkaiban kissé foltos, mű ép. A grafikus korai, ritka alkotása! 12x15 cm 2240112
10002
383
Almásy Aladár (1946-): Nagyfotel mellé ülő Honeggerné. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/20). Üvegezett fa keretben, 39×29 cm 2229135
10003
383
Almásy Aladár (1946-): Tél. Rézkarc, papír, jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. Próbanyomat. Hátoldalán feliratozott: "Művészpéldány, próbanyomat bemutatásra. a művész saját (nyomata). Lap bal felső sarkában apró gyűrődéssel, mű ép. 24,5x19,5 cm 2275142
10004
383
Ádámffy László (1902-?): Napfényes udvar. Akvarell, papír, jelzett, 29×39,5 cm 2275140
10005
383
Ádámffy László (1902-?), kétoldalas mű:Bivalyok, 1941 és Kanyargó út, 1938. Akvarell, papír, jelzett és datált, 47×36 cm 2074920
10006
383
50000
Áldor János László (1895-1944): Pecázó ifjú. Olaj, falemez, jelzett, 60×51 cm
2254090
10007
383
Ágota 98 jelzéssel. Táj. Olaj, papír. 9x7 cm
2284277
10008
383
Anna Margit jelzéssel: Női portré. Olaj, farost. Üvegezett, sérült fa keretben. 25x18 cm 2285532
10009
383
26000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, Sérült blondel keretben. 40×50 cm 2258301
10010
383
4800
2285004
10011
383
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Műtörténészek Veszprémben. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 21,5x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF