Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2282639
10193
383
14000
Jávor Piroska (1944-): Kert 3, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (41/50). 26×20 cm
2198234
10194
383
6500
Jergel György (?-): Liszt Ferenc portréja. Filctoll, papír, jelzett, lap felső része sérült, grafika ép, 43×30 cm
2198436
10195
383
2277299
10196
383
Joachim József (1897-1954): Hegyvidéki házak. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Karton felső része kissé sérült. Üvegezett keretben. 30×40 cm 2277300
10197
383
Joachim József (1897-1954): Hegyvidék. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett keretben. 30×40 cm 2253377
10198
383
24000
Józsa János (1936-2016): Nők madarakkal. Olajpasztell, papír, jelzett. Hátoldalán Poppea Galéria címkéjével. Üvegezett fa keretben, 70×50 cm 2284029
10199
383
80000
Józsa Károly (1872-1929): Merengő női akt. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán kiállítási vagy árverési címkével 1921-ből. Sarkaiban és szélén apró sérülésekkel. 69,5×49,5 cm
2092524
10200
383
2124151
10201
383
2277142
10202
383
Kádas István (1941-): Lánchíd Budavára. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (24/100). 15×19,5 cm 2277145
10203
383
Kádas István (1941-): Szabadsághíd. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5×20,5 cm 2276910
10204
383
24000
Kádár Béla jelzéssel: Hangszeren játszó hölgy. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben, 68x56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF