Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2277650
10181
383
Horváth Iván (1935 - ): Csönd, 2007 Kollázs, vegyes technika, farost. Jelzett, 34x50 cm 2271334
10182
383
S. Horváth Ildikó (1969-): Illusztráció Radnóti Sándor művéhez. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA XVII/XXV.10,5x15,5 cm. 2271350
10183
383
S. Horváth Ildikó (1969-): Ajándék. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA XXV/XXV. 8x11 cm. 2277192
10184
383
Horváth I vagy J jelzéssel: Tanya. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 46x63 cm 2197901
10185
383
Imre István (1918-1983): Játszó fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, lap alja enyhén foltos, üvegezett fa keretben, 38x29 cm
2231111
10186
383
Irányi Iritz Sándor jelzéssel: Dombos táj. Olaj, vászon, sérült. 45x32 cm
2282418
10187
383
Iván S. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, 20×26 cm 2282420
10188
383
Iván S. jelzéssel: Madár. Olaj, karton, 26×20 cm 2281780
10189
383
24000
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Vízparti randevú. Olaj, vászon. Fa keretben 45x70 cm. 2282135
10190
383
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 37x27,5 cm 2285875
10191
383
14000
Jaksa István (1894-1982): Szicília, 1938. Olaj, karton, jelzett és datált. Hátoldalán vázlattal és autográf felirattal. Fa keretben, 31×41 cm / István Jaksa (1894-1982): Sicily, 1938. Oil on board, signed. Framed., 31x41 cm 2276903
10192
383
Jancsek Antal jelzéssel: Vízparti város. Olaj, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, 33x48,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF