Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Horváth Iván (1935 - ): Csönd, 2007 Kollázs, vegyes technika, farost. Jelzett, 34x50 cm
10181.

Rufpreis:
3 000 HUF

S. Horváth Ildikó (1969-): Illusztráció Radnóti Sándor művéhez. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA XVII/XXV.10,5x15,5 cm.
10182.

Rufpreis:
3 000 HUF

S. Horváth Ildikó (1969-): Ajándék. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA XXV/XXV. 8x11 cm.
10183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth I vagy J jelzéssel: Tanya. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 46x63 cm
10184.

Rufpreis:
10 000 HUF
18

Imre István (1918-1983): Játszó fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, lap alja enyhén foltos, üvegezett fa keretben, 38x29 cm
10185.

Rufpreis:
4 000 HUF

Irányi Iritz Sándor jelzéssel: Dombos táj. Olaj, vászon, sérült. 45x32 cm
10186.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iván S. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, 20×26 cm
10187.

Rufpreis:
2 400 HUF

Iván S. jelzéssel: Madár. Olaj, karton, 26×20 cm
10188.

Rufpreis:
2 400 HUF

Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Vízparti randevú. Olaj, vászon. Fa keretben 45x70 cm.
10189.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 37x27,5 cm
10190.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jaksa István (1894-1982): Szicília, 1938. Olaj, karton, jelzett és datált. Hátoldalán vázlattal és autográf felirattal. Fa keretben, 31×41 cm / István Jaksa (1894-1982): Sicily, 1938. Oil on board, signed. Framed., 31x41 cm
10191.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
13

Jancsek Antal jelzéssel: Vízparti város. Olaj, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, 33x48,5 cm
10192.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF