Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Vízparti randevú. Olaj, vászon. Fa ker... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ivanyi-Grunwald-Bela-jelzessel-Vizparti-randevu-Olaj-vaszon-Fa-keretben-45x70-cm~II2281780
2281780
10189
383
24000
Beschreibung: Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Vízparti randevú. Olaj, vászon. Fa keretben 45x70 cm.
: pelikán_kristóf