Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2258507
10156
383
Gyémánt jelzéssel: Kompzició, olaj, farost, festékhibákkal 100×70 cm
2240627
10157
383
28000
Gyimesi Kásás Ernő (1901-): Vízparti fák (Erdény v. Nagybánya környéke?). Olaj, vászon, restaurált, tetején sérült. 80x60 cm 2278420
10159
383
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (27/30), 42x25,5 cm 2277119
10160
383
Hanty jelzéssel: Vadászkutya zsákmánnyal. Vegyes technika, papír, sérült. Dekoratív üvegezett fa keretben, 44x44 cm
2069588
10161
383
2062567
10162
383
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vihar után. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm
2062569
10163
383
Id.Hankó Béla (1927-1993): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm
2069591
10164
383
2277301
10165
383
Hankó László (1923-2000): Alkonyat a Tiszánál. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 60×80 cm 2222758
10166
383
Hankó jelzéssel: Tanya a folyóparton. Olaj, farost. 60x80 cm.
2221576
10167
383
Hankó L. jelzéssel: A varázsló és a sas. Olaj, farost, 60x80 cm
2221574
10168
383
Hankó L. jelzéssel: Szerelmespár a tájban. Olaj, farost, 60x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF