Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Angyalka. Tűzzománc, jelzett, hátoldalán német nyelvű tanúsítvánnyal, díszes keretben, 14×12,5 cm
10253.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Almády jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 30×40 cm
10254.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Krnács Ágota (1976-): Ég felé, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm
10255.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kun Sarolta (1990- ): Pécs. Akvarell-tus, papír, jelzett, 40×30 cm
10256.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lajtay Sándor (?-?): Dunakanyar. Olaj, karton, jelzett. Díszes, kissé kopott fa keretben, 36×50 cm
10257.

Rufpreis:
8 000 HUF

László Ákos (1940-): Kézdivásárhelyi emlék. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×48,5 cm
10258.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

László Gyula (1910-1998): Női portré. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×28 cm
10259.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10260.

Rufpreis:
4 000 HUF

10261.

Rufpreis:
4 000 HUF

10262.

Rufpreis:
4 000 HUF

10263.

Rufpreis:
6 000 HUF

Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Egy anya. Grafit,papír, jelzett, 20,5×16 cm
10264.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF