Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2156571
10253
383
Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Angyalka. Tűzzománc, jelzett, hátoldalán német nyelvű tanúsítvánnyal, díszes keretben, 14×12,5 cm 1875145
10254
383
Almády jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 30×40 cm 2275126
10255
383
11000
Krnács Ágota (1976-): Ég felé, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm
2285896
10256
383
Kun Sarolta (1990- ): Pécs. Akvarell-tus, papír, jelzett, 40×30 cm 2205904
10257
383
Lajtay Sándor (?-?): Dunakanyar. Olaj, karton, jelzett. Díszes, kissé kopott fa keretben, 36×50 cm 2276816
10258
383
László Ákos (1940-): Kézdivásárhelyi emlék. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×48,5 cm 1858994
10259
383
László Gyula (1910-1998): Női portré. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×28 cm
1459461
10260
383
1459466
10261
383
1459471
10262
383
2112059
10263
383
1748516
10264
383
Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Egy anya. Grafit,papír, jelzett, 20,5×16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF