Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Angyalka. Tűzzománc, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kovagone-Zsori-Balogh-Erzsebet-1955-Angyalka-Tuzzomanc-jelzett-hatoldalan-nemet-ny~II2156571
2156571
10253
383
Beschreibung: Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Angyalka. Tűzzománc, jelzett, hátoldalán német nyelvű tanúsítvánnyal, díszes keretben, 14×12,5 cm
: kozár_edit