Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Vaszary jelzéssel: Kerti csendélet. Olaj, karton, széleinél kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült keretben.  36,5x44 cm
10450.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
27

Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm
10451.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vén Edit (1937-): Lányok korsóval és tállal. Zománcfesték, kerámia,  jelzett a hátoldalán, fa keretben, két "gyárilag" fúrt lyukkal 34x17 cm
10452.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vén jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 29,5x39,5 cm
10453.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
11

Vén Emil jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 29×39,5 cm
10454.

Rufpreis:
4 000 HUF

Veres Péter (1943-2004): Virágzó kert. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 62×65,5 cm:
10455.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Vertel József (1922-1993): Budapest látképe a hidakkal. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
10456.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vincze Győző (1925-2001): Dombos táj. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán VGy felirattal, 60×125 cm
10457.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Virányi Endre (1906-1996): Erdőszéle. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 80×65 cm
10458.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Visnyai Z jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 59x80 cm
10459.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vonsik jelzéssel: Malom. Olaj, karton, üvegezett fa keretben. 26,5×18 cm
10460.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vonsik jelzéssel: Házikó. Olaj, karton, üvegezett fa keretben. 26,5×18 cm
10461.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF