Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2276354
10450
383
Vaszary jelzéssel: Kerti csendélet. Olaj, karton, széleinél kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült keretben. 36,5x44 cm 2258508
10451
383
Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm 2283110
10452
383
Vén Edit (1937-): Lányok korsóval és tállal. Zománcfesték, kerámia, jelzett a hátoldalán, fa keretben, két "gyárilag" fúrt lyukkal 34x17 cm 2282138
10453
383
Vén jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 29,5x39,5 cm 2285568
10454
383
Vén Emil jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 29×39,5 cm
2278477
10455
383
36000
Veres Péter (1943-2004): Virágzó kert. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 62×65,5 cm: 2277021
10456
383
Vertel József (1922-1993): Budapest látképe a hidakkal. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 2245430
10457
383
44000
Vincze Győző (1925-2001): Dombos táj. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán VGy felirattal, 60×125 cm
2282486
10458
383
60000
Virányi Endre (1906-1996): Erdőszéle. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 80×65 cm
2239372
10459
383
15000
Visnyai Z jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 59x80 cm
2282442
10460
383
Vonsik jelzéssel: Malom. Olaj, karton, üvegezett fa keretben. 26,5×18 cm 2282439
10461
383
Vonsik jelzéssel: Házikó. Olaj, karton, üvegezett fa keretben. 26,5×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF