Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283939
10424
383
Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Dunakanyar. Akvarell, tus, papír, jelzett, 38×28 cm 2263153
10426
383
24000
Takács (?) 93 jelzéssel: Dunamenti táj. Olaj, vászon. 68×110 cm
2276782
10427
383
Tar Zoltán (1913-1992): Hegyi rét, 1977. Gouache, papír, jelzett, hátoldali felirat szerint kiállítva: Debrecen, Építők, 1977-78 és Tokaj, Rakamaz, Polgár, Mezőkövesd, Hortobágy. Üvegezett fa keretben. 33,5x45 cm
2258504
10428
383
28000
Thormáné Kiss Margit (1901-1977): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, sérült keretben, 58×78 cm 2281754
10429
383
Tihanyi L jelzéssel: Kert. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 32,5x42 cm 2281560
10430
383
TM: jelzéssel: Alak. Olaj, farost. 63x43 cm 2281753
10431
383
Tót 1967 jelzéssel: A rejtély kulcsa. Olaj, falemez. 32,5x42,5 cm 2245425
10432
383
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Parkrészlet. Olaj, karton. Díszes fa keretben, 25×35 cm 2277161
10433
383
Toncz Tibor (1905-1979): A kalauz (karikatúra). Ceruza, tus, papír, jelzett, körbevágva, papírra kasírozva, hátoldalán Ludas Matyi hetilap pecsétjével. 19,5x27,5 cm 2276986
10434
383
30000
Tóth Imre (1929-2004): Utca, 1966. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéjével, 60×80 cm 2163885
10435
383
2253793
10437
383
Török Endre (1926-1980): Szigliget. Színes linómetszet, karton, jelzett, 21×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF