Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Dunakanyar. Akvarell, tus, papír, jelzett, 38×28 cm
10424.

Rufpreis:
4 000 HUF

Takács (?) 93 jelzéssel: Dunamenti táj. Olaj, vászon. 68×110 cm
10426.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Tar Zoltán (1913-1992): Hegyi rét, 1977. Gouache, papír, jelzett, hátoldali felirat szerint kiállítva: Debrecen, Építők, 1977-78 és Tokaj, Rakamaz, Polgár, Mezőkövesd, Hortobágy. Üvegezett fa keretben. 33,5x45 cm
10427.

Rufpreis:
12 000 HUF

Thormáné Kiss Margit (1901-1977): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, sérült keretben, 58×78 cm
10428.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tihanyi L jelzéssel: Kert. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 32,5x42 cm
10429.

Rufpreis:
5 000 HUF

TM: jelzéssel: Alak. Olaj, farost. 63x43 cm
10430.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tót 1967 jelzéssel: A rejtély kulcsa. Olaj, falemez. 32,5x42,5 cm
10431.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tordai Székely Mihály (1890-1940): Parkrészlet. Olaj, karton. Díszes fa keretben, 25×35 cm
10432.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Toncz Tibor (1905-1979): A kalauz (karikatúra). Ceruza, tus, papír, jelzett, körbevágva, papírra kasírozva, hátoldalán Ludas Matyi hetilap pecsétjével. 19,5x27,5 cm
10433.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Imre (1929-2004): Utca, 1966. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéjével, 60×80 cm
10434.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10435.

Rufpreis:
12 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Szigliget. Színes linómetszet, karton, jelzett, 21×26 cm
10437.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF