Tóth Imre (1929-2004): Utca, 1966. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat és Művészeti Alap címkéjével, 60×80 cm