Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Szemethy Imre (1945- ): Goldoni-illusztráció, 1977. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (88/100). 29,5×39,5 cm
10411.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szemethy Imre (1945- ): Kozmopolisz (III/XV.), 1990. Rézkarc, papír, jelzett,  20×29,5 cm
10412.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szemlér Mihály (1833-1904): Erdei táj. Olaj, karton, jelzett. Kis sérüléssel. keretben. 19x30 cm
10413.

Rufpreis:
10 000 HUF

10414.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szigethy István (1891-1966): Portré (karikatúra). Kréta, papír, jelzett és datált (927?), paszpartuban és üvegezett keretben, 18,5×12 cm
10415.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szilágyi Ilona (1904-1985): Horgász (Rila tó?). Filctoll, kréta, papír, jelzett, paspartuban, 29×38 cm
10416.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szilágyi Ilona (1904-1985): Budapest. Filctoll, kréta, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×32,5 cm
10417.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szilágyi Ilona (1904-1985): Falusi utcán. Akvarell, papír, jelzett, sérült, 30×41,5 cm
10419.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilágyi Ilona (1904-1985): Reggeli köd (Dunakanyar?). Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Képcsarno Dunaújvárosi fiókjának kiállításán 1982-ben. Üvegezett fa keretben. 35,5×48,5 cm
10420.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szilágyi Imre (1942-): Merre, Ábel? Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA V./XV. jelzéssel. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. 29,5x20 cm
10421.

Rufpreis:
5 000 HUF
23

Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Dunakanyar, 1969. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 38,5×28,5 cm
10422.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Dunakanyar, 1968. Akvarell, tus, papír, jelzett, 35×24 cm
10423.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF