Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199829
10511
383
24000
2218978
10512
383
Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír, 49,5×37 cm
2253758
10513
383
Olvashatatlan jelzéssel: Gold fe propriano (Korzika). Olaj, papír, papírra kasírozva. 16x25 cm
2276962
10514
383
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász havas tájban. Olaj, vászon, apró felületi sérüléekkel (festékhiánnyal), fa keretben, 49x68,5 cm 2276965
10515
383
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, apró felületi sérülésekkel (festékhiánnyal), fa keretben, 49x68,5 cm 2276359
10516
383
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Vegyes technika, papír, foltos kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 16,5x25 cm 2260793
10517
383
Ismeretlen monogrammal: Erdő széle. Olaj, papír, sérült. 42×29,5 cm 2278472
10518
383
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően kínai alkotó műve, XX. sz. második fele: Madárkák. Tus, papír. Üvegezett fa keretben. 70×34,5 cm 2283093
10519
383
32000
Szabados Árpád (1948-2017): Egy költő emléke. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (CV/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 66x50,5 cm
2282016
10520
383
Ismeretlen monogrammal: Mező. Olaj, karton, sérült (helyenként festék lepergéssel). Fa keretben. 49,5x67,5 cm
2211706
10521
383
1943 jelzéssel: Öszi táj. Akvarell, karton. Sérült, foltos. Paszpartuban. 23,5x16,5 cm
2281526
10522
383
Azonositatlan jelzéssel: Fürdőzők. Erotikus rézkarc, papír. Jelzett, sorszámozott 13/100. Üvegezett keretben. 30x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF