Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

10511.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír,  49,5×37 cm
10512.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Gold fe propriano (Korzika). Olaj, papír, papírra kasírozva. 16x25 cm
10513.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vadász havas tájban. Olaj, vászon, apró felületi sérüléekkel (festékhiánnyal), fa keretben, 49x68,5 cm
10514.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, apró felületi sérülésekkel (festékhiánnyal), fa keretben, 49x68,5 cm
10515.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Vegyes technika, papír, foltos kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 16,5x25 cm
10516.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ismeretlen monogrammal: Erdő széle. Olaj, papír, sérült. 42×29,5 cm
10517.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel, feltehetően  kínai alkotó műve, XX. sz. második fele: Madárkák. Tus, papír. Üvegezett fa keretben. 70×34,5 cm
10518.

Rufpreis:
10 000 HUF
20

Szabados Árpád (1948-2017): Egy költő emléke.  Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (CV/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 66x50,5 cm
10519.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ismeretlen monogrammal: Mező. Olaj, karton, sérült (helyenként festék lepergéssel). Fa keretben. 49,5x67,5 cm
10520.

Rufpreis:
10 000 HUF

1943 jelzéssel: Öszi táj. Akvarell, karton. Sérült, foltos. Paszpartuban. 23,5x16,5 cm
10521.

Rufpreis:
800 HUF

Azonositatlan jelzéssel: Fürdőzők. Erotikus rézkarc, papír. Jelzett, sorszámozott 13/100. Üvegezett keretben. 30x40 cm
10522.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF