Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2198062
10535
383
Jelzés nélkül: Fotelben pihenő. Olaj, farost, 59,5×50 cm
2124156
10536
383
11000
2163926
10537
383
Jelzés nélkül: Álló akt. Kréta, papír, 60,5x35 cm
2252742
10538
383
Jelzés nélkül: Balatoni naplemente. Olaj, vászon, 40×50 cm
2258315
10539
383
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és almával. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×31,5 cm
2259333
10540
383
4600
Jelzés nélkül: Az ördögi kísértés. Vegyes technika, kollázs, papír. 27x5x22 cm
2284983
10541
383
Jelkés nélkül: Hirlapárus. Tus, papír, lap teteje papírra kasírozva. Hátoldalán Gulyás (?) Ferencné felirattal- 25x37 cm 2285306
10542
383
Jelzés nélkül: Hímzésminta papagáj és virág motívummal. Akvarell, papír, lap alja szakadással, 16x16 cm 2285034
10543
383
Jelzés nélkül: Hölgy lanttal. Olaj, faros, 50×40 cm 2193466
10544
383
75000
Jelzés nélkül: Szent. Olaj, vászon. Dublirozva. 56x48 cm, kis sérüléssel.
2282866
10545
383
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm 2282870
10546
383
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF