Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Jelzés nélkül: Fotelben pihenő. Olaj, farost, 59,5×50 cm
10535.

Rufpreis:
3 000 HUF

10536.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzés nélkül: Álló akt. Kréta, papír, 60,5x35 cm
10537.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Balatoni naplemente. Olaj, vászon, 40×50 cm
10538.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és almával. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×31,5 cm
10539.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Az ördögi kísértés. Vegyes technika, kollázs, papír. 27x5x22 cm
10540.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Jelkés nélkül: Hirlapárus. Tus, papír, lap teteje papírra kasírozva. Hátoldalán Gulyás (?) Ferencné felirattal- 25x37 cm
10541.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Hímzésminta papagáj és virág motívummal. Akvarell, papír, lap alja szakadással, 16x16 cm
10542.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Hölgy lanttal. Olaj, faros, 50×40 cm
10543.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Jelzés nélkül: Szent. Olaj, vászon. Dublirozva. 56x48 cm, kis sérüléssel.
10544.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm
10545.

Rufpreis:
2 000 HUF

10546.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF