Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm
10547.

Rufpreis:
2 000 HUF

10548.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm
10549.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 12×15 cm
10550.

Rufpreis:
4 000 HUF

XX. sz eleje: Kalapos férfi. ceruzarajz. 12x8 cm
10551.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Pornó grafika, 3 db, vegyes technika, papír, 22×16 cm
10552.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 11×15 cm
10553.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. 19x14 cm Keretben
10554.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Pár. Kréta, papír, lap szélén apró szakadásokkal, feltekerve, 39,5×52 cm
10556.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Jelzés nélkül: Portré. Kréta, papír. Üvegezett, kopott fa keretben. 49,5×37,5 cm
10557.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Álló akt. Kréta, papír, lap alja sérült, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 38×18,5 cm
10558.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Libapásztorlány. Olaj, karton, sérült, 24,5×34,5 cm
10559.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF