Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2282871
10547
383
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm 2197769
10548
383
3200
2278505
10549
383
Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm
2277932
10550
383
Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 12×15 cm 2280524
10551
383
XX. sz eleje: Kalapos férfi. ceruzarajz. 12x8 cm 2280490
10552
383
Jelzés nélkül: Pornó grafika, 3 db, vegyes technika, papír, 22×16 cm 2277930
10553
383
Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 11×15 cm 2283697
10554
383
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. 19x14 cm Keretben 2284229
10556
383
4200
Jelzés nélkül: Pár. Kréta, papír, lap szélén apró szakadásokkal, feltekerve, 39,5×52 cm
2284188
10557
383
Jelzés nélkül: Portré. Kréta, papír. Üvegezett, kopott fa keretben. 49,5×37,5 cm 2284135
10558
383
Jelzés nélkül: Álló akt. Kréta, papír, lap alja sérült, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 38×18,5 cm
2283991
10559
383
Jelzés nélkül: Libapásztorlány. Olaj, karton, sérült, 24,5×34,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF