Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üveg... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Zsakos-asszony-Akvarell-papir-foltos-a-sarkan-Uvegezett-keretben-32x24-c~II2278505
2278505
10549
383
Rufpreis:
2 400 HUF 6,50 EUR , 7,50 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm
: pelikán_kristóf