Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Rácz András (1926-2013): Fekete kompozíció. Hideg zománc, papír, jelzett, 46×31,5 cm
10351.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
10352.

Rufpreis:
8 000 HUF

10353.

Rufpreis:
12 000 HUF

10354.

Rufpreis:
1 800 HUF

Regdon Irén (1945-): Zsolt fiam. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×18,5 cm
10355.

Rufpreis:
4 000 HUF

Regdon Irén (1945-): Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 46×33 cm
10356.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Reiner László (?-?): Öböl. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x33 cm
10357.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reiner László (?-?): Virágcsendélet Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm
10358.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reiner László (?-?): Biai táj. Akvarell, papír. Hátoldalán jelzett és autográf felirattal. 24x32 cm
10359.

Rufpreis:
3 000 HUF

Remsey Iván(1921-2006): Házak. Rézkarc, papír, jelzett, 19x30 cm
10360.

Rufpreis:
1 600 HUF

Remsey Jenő (1885-1980): Dunai táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Paszpartuban, 30x21 cm
10361.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Remsey jelzéssel: Kávéházi jelenet. Olaj, farost. Fa keretben, 78×59 cm
10362.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF