Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199834
10351
383
Rácz András (1926-2013): Fekete kompozíció. Hideg zománc, papír, jelzett, 46×31,5 cm 2118544
10352
383
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
2199839
10353
383
1462675
10354
383
2259274
10355
383
Regdon Irén (1945-): Zsolt fiam. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×18,5 cm
2259396
10356
383
4800
Regdon Irén (1945-): Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 46×33 cm
2274021
10357
383
Reiner László (?-?): Öböl. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x33 cm
2274029
10358
383
Reiner László (?-?): Virágcsendélet Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm
2274035
10359
383
Reiner László (?-?): Biai táj. Akvarell, papír. Hátoldalán jelzett és autográf felirattal. 24x32 cm
2240984
10360
383
Remsey Iván(1921-2006): Házak. Rézkarc, papír, jelzett, 19x30 cm 2258537
10361
383
4600
Remsey Jenő (1885-1980): Dunai táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Paszpartuban, 30x21 cm 2285599
10362
383
Remsey jelzéssel: Kávéházi jelenet. Olaj, farost. Fa keretben, 78×59 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF