Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Réti Mátyás (1922-2002): Falu. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott, 11/100. Üvegezett keretben. 21x41 cm
10363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Róna jelzéssel: Mese. Vegyes technika, papír, felcsavarva, sérült. 84×59 cm
10364.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Roth Miklós (?-): Elefántok. Olaj, karton, 70×43 cm
10365.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm
10366.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Rubint Ávrahám Péter (1958-): R.A.P/III. Olaj, vászon, jelzett,  foltos, 100×100 cm
10367.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ruttka Ferenc (1926-2019): Szürreális táj. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett klipsz keretben, 11,5×14 cm
10368.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sándor Kata jelzéssel: Gacsály (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye), 1932. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jobb felső sarkában töréssel. 40,5x50,5 cm
10369.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sáros András Miklós (1945-): Tanya II., 1997. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/III. Üvegezett fa keretben, 18x15 cm
10370.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sassy jelzéssel: Portré. Szén, papír, 64,5x50 cm
10371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Tánc. Olaj farost. Üvegezett keretben. 62x45 cm
10372.

Rufpreis:
8 000 HUF
52

Scheiber jelzéssel: Zenekar. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 61x42 cm
10373.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
23

Max Schenke (1891-1957): Die Tänzerin (1916). Rézkarc, papír, jelzett, kopottas fa keretben, 25,5x31,5 cm
10374.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF