Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2278428
10363
383
Réti Mátyás (1922-2002): Falu. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott, 11/100. Üvegezett keretben. 21x41 cm 2211973
10364
383
3800
Róna jelzéssel: Mese. Vegyes technika, papír, felcsavarva, sérült. 84×59 cm 2188874
10365
383
Roth Miklós (?-): Elefántok. Olaj, karton, 70×43 cm 2259412
10366
383
3800
Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm
2258503
10367
383
40000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): R.A.P/III. Olaj, vászon, jelzett, foltos, 100×100 cm
2285102
10368
383
Ruttka Ferenc (1926-2019): Szürreális táj. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett klipsz keretben, 11,5×14 cm
2284079
10369
383
Sándor Kata jelzéssel: Gacsály (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye), 1932. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jobb felső sarkában töréssel. 40,5x50,5 cm 2283339
10370
383
Sáros András Miklós (1945-): Tanya II., 1997. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/III. Üvegezett fa keretben, 18x15 cm 2133157
10371
383
Sassy jelzéssel: Portré. Szén, papír, 64,5x50 cm
2277402
10372
383
Scheiber jelzéssel: Tánc. Olaj farost. Üvegezett keretben. 62x45 cm 2282338
10373
383
Scheiber jelzéssel: Zenekar. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 61x42 cm 2284104
10374
383
Max Schenke (1891-1957): Die Tänzerin (1916). Rézkarc, papír, jelzett, kopottas fa keretben, 25,5x31,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF