Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2222751
10169
383
Hankó L. jelzéssel: Sirályok a tengerparton. Olaj, farost. 35x80 cm.
2281751
10170
383
Hantai jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír. 27,5x35 cm 1174037
10171
383
2085390
10172
383
Hatos Csaba (1942 - ) : Tanya. Ofszet, papír, Jelzett. 30x36 cm Paszpartuban 2231490
10173
383
14000
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Távolban a hegyek (Erdély?). Pasztell, papír, jelzett és datált (Hatvani Perlusz Gy 1938), üvegezett fa keretben, 31×40,5 cm
2198434
10174
383
4800
2278134
10175
383
Hertay Márta (1932-2018): Vadbürök. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén néhány apró folttal, üvegezett keretben, 58,5×29,5 cm 2278430
10176
383
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.. 37x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E:A: artist's proof, 37x25 cm.
2284012
10177
383
Holba Tivadar (1906-1995): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett, sérült (jobb oldalán szakadt), 43x58cm 2277395
10178
383
Hollwitz jelzéssel: Arcok. Olaj, farost. Üvegezett keretben. 48x37 cm 2277653
10179
383
Horváth Iván (1935 - ): Fehér hegyek (1976) Akril, farost, Jelzés nélkül, 35x50 cm 2277645
10180
383
Horváth Iván (1935 - ): Hágó. Monotípia. Jelzett, paszpartuban. 17x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF