Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Hankó L. jelzéssel: Sirályok a tengerparton. Olaj, farost. 35x80 cm.
10169.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hantai jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír. 27,5x35 cm
10170.

Rufpreis:
3 000 HUF
25

10171.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hatos Csaba (1942 - ) : Tanya. Ofszet, papír, Jelzett. 30x36 cm Paszpartuban
10172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Távolban a hegyek (Erdély?). Pasztell, papír, jelzett és datált (Hatvani Perlusz Gy 1938), üvegezett fa keretben, 31×40,5 cm
10173.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10174.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hertay Márta (1932-2018): Vadbürök. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén néhány apró folttal, üvegezett keretben, 58,5×29,5 cm
10175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.. 37x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E:A: artist's proof, 37x25 cm.
10176.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Holba Tivadar (1906-1995): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett, sérült (jobb oldalán szakadt), 43x58cm
10177.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
19

Hollwitz jelzéssel: Arcok. Olaj, farost. Üvegezett keretben. 48x37 cm
10178.

Rufpreis:
8 000 HUF
39

Horváth Iván (1935 - ): Fehér hegyek (1976) Akril, farost,  Jelzés nélkül, 35x50 cm
10179.

Rufpreis:
10 000 HUF

Horváth Iván (1935 - ): Hágó. Monotípia. Jelzett, paszpartuban. 17x23 cm
10180.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF