Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2109678
10072
383
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes portré. Pasztell. papír. jelzett 28x25 cm
2134633
10073
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 42x29,5 cm
2126126
10074
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcakép, akvarell, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm
2231131
10075
383
40000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelzett, 56,5x52 cm 2218983
10076
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcai jelenet. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 46x43 cm 2134664
10077
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Vegyes technika, karton, jelzett, datált (9407...), 17x32 cm
2118553
10078
383
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kutya sétáltatás. Tus, cellulóz, jelzett, datált (78. III. 18), 29,5x19,5 cm
2118556
10079
383
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, datált (2001.XI.7), 31x43 cm
2199851
10080
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 15x45 cm
2199843
10081
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép, akvarell, papír, jelzett, jobb szélén sérült, 41x60 cm
2285664
10082
383
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 24×15 cm 2264118
10083
383
Csókos jelzéssel: Balaton. Tus, papír, foltos. Régi üvegezett keretben. 9×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF