Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes portré. Pasztell. papír. jelzett 28x25 cm
10072.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 42x29,5 cm
10073.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcakép, akvarell, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm
10074.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelzett, 56,5x52 cm
10075.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcai jelenet. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 46x43 cm
10076.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Vegyes technika, karton, jelzett, datált (9407...), 17x32 cm
10077.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kutya sétáltatás. Tus, cellulóz, jelzett, datált (78. III. 18), 29,5x19,5 cm
10078.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, datált (2001.XI.7), 31x43 cm
10079.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 15x45 cm
10080.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép, akvarell, papír, jelzett, jobb szélén sérült, 41x60 cm
10081.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 24×15 cm
10082.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csókos jelzéssel: Balaton. Tus, papír, foltos. Régi üvegezett keretben. 9×14 cm
10083.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF