Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Dobó Anita: Cím nélkül. Olaj, vászon, jelzett. 59x57 cm
10096.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dunai Imre  (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm
10097.

Rufpreis:
4 000 HUF

EC jelzéssel: Naplemente a folyónál. Olaj, vászon. Fa keretben. 35×48 cm
10098.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Piac. Olaj, fa. Jelzett. Fa, kissé sérült keretben. 18,5x45 cm
10099.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
11

Égerházi Imre (1925-2001): Hegyek között. Tempera, papír, jelzett, fa keretben, 60×80 cm
10100.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
29

Egry jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
10101.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egry József jelzéssel: Vitorlázó. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 34x46 cm
10102.

Rufpreis:
12 000 HUF

10103.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10104.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Élesdy István (1912-1987): Női arckép. Tus, szén, papír, jelzett és datált. Élesdy MV. 947.I.31. MV feltehetően Marosvásárhely rövidítése, ahol a művész a 40-es években élt és tanított. Lap sarkaiban törésnyomokkal. 39×28 cm
10105.

Rufpreis:
4 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Fiatal hölgy portréja, 1948. Vegyes technika, papír, jelzett és datált. 48x33,5 cm
10106.

Rufpreis:
4 000 HUF
29

Élesdy István (1912-1987): Szigligeti vár, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
10107.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF