Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2277168
10290
383
Matisse, Henri (1869-1954): A kardnyelő. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 36x27,5 cm / Matisse, Henri (1869-1954): The sword swallower. Silkscreen on paper, unsigned, in passepartout. 36x27,5 cm 2261111
10291
383
Mattioni E jelzéssel: Virágok. Olaj, karton. Sérült. Hátoldala foltos. 40x49,5 cm 2087857
10292
383
2282209
10293
383
MCP jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben. 20x24 cm 2276355
10294
383
Mednyánszky jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír, lap szélén szakadással. Üvegezett, kissé sérült keretben. 22,5x27,5 cm 2276890
10295
383
Mednyánszky jelzéssel: Falusi ház. Akvarell, papír, kasírozva, üvegezett fa keretben, 21,5x15 cm 1970722
10296
383
11000
2282605
10297
383
6500
Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa, Kádár Zoltán bevezetőével (12p.). Készült 500 példányban, az eredeti fadúcokról nyomtatva. Kiadói, alján és gerincén sérült-felszakadt papírmappában. Komplett, hiánytalan!
2243957
10298
383
Mészáros Lajos (1925-1971): Téli táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29,5×39 cm 2186415
10299
383
24000
Misch Ádám (1935-1995): Itt a tavasz (Der Frühling ist da). Vegyes technika, papír, jelzett (Misch 87) és a hátoldalán a művész autográf címadásával és Artunion címkével, amelyen a Magyar Nemzeti Galéria kiviteli pecsétje található. 62×48 cm. 2285656
10300
383
3400
Molnárp jelzéssel. Téli életkép. Olaj, vászon. Dekoratív üvegezett fa keretben. 19×25 cm 2184617
10301
383
Moldován István (1911-2000): Fiatal lány portréja. Pasztell, karton, jelzett (Kolozsváry Moldován), üvegezett fa keretben, 45×40,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF