Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2277016
10277
383
Major Jenő (1918-1963): Önarckép. Pasztell, papír, hajtásnyommal, paszpartuban. Jelzés nélkül. 48x67 cm. 2282034
10278
383
Makai Gyula (-?): Tó (részlet). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 40x50 cm
2260739
10279
383
Márffy Ödön jelzéssel: Női aktok. Akvarell, papír. Lap alja vágott. 51,5×37 cm 2278449
10280
383
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, datált (1996). 46x34 cm 2278444
10281
383
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, datált (1990). 46x34 cm 2284145
10282
383
Markovich jelzéssel: Erdei út. Olaj, karton. Üvegezett, sérült keretben. 22×26,5 cm 2283904
10283
383
Markó Géza (?-?): Tabán, Pipacs u. Vászon, olaj, jelzett, hajtással, 22x20,5 cm
2283892
10284
383
Markó Géza (?-?): Tabán, Holdvilág-ucca. Vászon, olaj, jelzett, 16,5x20 cm 2283915
10285
383
Markó Géza (?-?): Tabán, Hadnagy u. Vászon, olaj, jelzett, 23x16,5 cm 2124184
10287
383
Márkusz Zsuzsanna (?-): Sziklás tengerpart, olaj, farost, jelzett, datált (1998), hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 60×60 cm 2276828
10288
383
55000
Márton Béla (1913-2007): Pipacsok és margaréták. Olaj, vászon, kartonon, jelzett, fa keretben, 78,5×60 cm 2277710
10289
383
Márton 909 jelzéssel: Táncos akt. Tus, papír, jelzett. 14x19 cm Üvegezett keretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF