Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Major Jenő (1918-1963): Önarckép. Pasztell, papír, hajtásnyommal, paszpartuban. Jelzés nélkül. 48x67 cm.
10277.

Rufpreis:
3 000 HUF

Makai Gyula (-?): Tó (részlet). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 40x50 cm
10278.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márffy Ödön jelzéssel: Női aktok. Akvarell, papír. Lap alja vágott. 51,5×37 cm
10279.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, datált (1996). 46x34 cm
10280.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, datált (1990). 46x34 cm
10281.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Markovich jelzéssel: Erdei út. Olaj, karton. Üvegezett, sérült keretben. 22×26,5 cm
10282.

Rufpreis:
5 000 HUF

Markó Géza (?-?): Tabán, Pipacs u. Vászon, olaj, jelzett, hajtással, 22x20,5 cm
10283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Markó Géza (?-?): Tabán, Holdvilág-ucca. Vászon, olaj, jelzett, 16,5x20 cm
10284.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Markó Géza (?-?): Tabán, Hadnagy u. Vászon, olaj, jelzett, 23x16,5 cm
10285.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márkusz Zsuzsanna (?-): Sziklás tengerpart, olaj, farost, jelzett, datált (1998), hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 60×60 cm
10287.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márton Béla (1913-2007): Pipacsok és margaréták. Olaj, vászon, kartonon, jelzett, fa keretben, 78,5×60 cm
10288.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Márton 909 jelzéssel: Táncos akt. Tus, papír, jelzett. 14x19 cm Üvegezett keretben.
10289.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF