Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Lóránt János Demeter (1938): Bolgár parasztok. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 21x38 cm
10265.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Lukács János (1952- ): Táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 20×40 cm
10266.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Lukács János (1952- ): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 20×40 cm
10267.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Lunyák Ottó (?-?): Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült historizáló stílusú fa keretben. 74,5x100 cm
10268.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lunyák Ottó (?-?): Jézus. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 56x99 cm
10269.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lunyák Ottó (?-?): Csendélet orgonával. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült historizáló stílusú fa keretben. 70x90 cm
10270.

Rufpreis:
12 000 HUF

Maghy Zoltán (1903-1999): Kónya-pusztán (Hortobágy), 1973. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29,5x42 cm
10271.

Rufpreis:
12 000 HUF

Major Jenő (1918-1963): Rózsaszínben. Akvarell, papír, paszpartuban. Jelzés nélkül. 14,5x11,5 cm.
10272.

Rufpreis:
3 000 HUF

Major Jenő (1918-1963): Sétálók. Akvarell, papír, paszpartuban. Jelzés nélkül. 22,5x23,5 cm.
10273.

Rufpreis:
3 000 HUF

Major Jenő (1918-1963): Asztalnál. Akvarell, papír, paszpartuban. Jelzés nélkül. 12,5x12,5 cm.
10274.

Rufpreis:
3 000 HUF

Major Jenő (1918-1963): Négykézláb. Akvarell, papír, sarkai kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. 17,5x12,5 cm.
10275.

Rufpreis:
3 000 HUF

Major Jenő (1918-1963): Alakok. Akvarell, papír, hátoldalán paszpartúzás nyomaival. Jelzés nélkül. 15x20 cm.
10276.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF