Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283187
10265
383
38000
Lóránt János Demeter (1938): Bolgár parasztok. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 21x38 cm
2285618
10266
383
11000
Lukács János (1952- ): Táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 20×40 cm
2285610
10267
383
11000
Lukács János (1952- ): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 20×40 cm
2282263
10268
383
15000
Lunyák Ottó (?-?): Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült historizáló stílusú fa keretben. 74,5x100 cm
2282249
10269
383
Lunyák Ottó (?-?): Jézus. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 56x99 cm
2282278
10270
383
Lunyák Ottó (?-?): Csendélet orgonával. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült historizáló stílusú fa keretben. 70x90 cm 2282052
10271
383
Maghy Zoltán (1903-1999): Kónya-pusztán (Hortobágy), 1973. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29,5x42 cm 2277049
10272
383
Major Jenő (1918-1963): Rózsaszínben. Akvarell, papír, paszpartuban. Jelzés nélkül. 14,5x11,5 cm. 2277044
10273
383
Major Jenő (1918-1963): Sétálók. Akvarell, papír, paszpartuban. Jelzés nélkül. 22,5x23,5 cm. 2277037
10274
383
Major Jenő (1918-1963): Asztalnál. Akvarell, papír, paszpartuban. Jelzés nélkül. 12,5x12,5 cm. 2277031
10275
383
Major Jenő (1918-1963): Négykézláb. Akvarell, papír, sarkai kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. 17,5x12,5 cm. 2277019
10276
383
Major Jenő (1918-1963): Alakok. Akvarell, papír, hátoldalán paszpartúzás nyomaival. Jelzés nélkül. 15x20 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF