Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283289
10241
383
Korányi Gábor (1952-): Venus mama. Computer print, merített papír, jelzett, számozott: 17/50. Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 33,5×25 cm 2281750
10242
383
Korniss jelzéssel: Örvénylés. Olaj, vászon, sérült. 30x40 cm 2278288
10243
383
Kórusz József (1927-2010): "Zebegényi táj" (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett. Lap tetején egy apró folt. 19×29,5 cm 2277894
10244
383
Kós Károly (1883-1977): Templom, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 2277892
10245
383
Kós Károly (1883-1977): Ifjú pár, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 2277885
10246
383
Kós Károly (1883-1977): Vásárhely, színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 9x9 cm 2277886
10247
383
Kós Károly (1883-1977): Zsúptetős ház, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11cm 2282195
10248
383
Koszta J jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. 50x70 cm 2285627
10249
383
Kovács J jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, 36×27 cm 2283415
10250
383
Kovács Péter (1943-2019). Lény. Litográfia, ceruza, kréta, papír, jelzett (Pet'r). Üvegezett fa keretben. 19x27,5 cm 2277939
10251
383
Kozma Lajos (1884-1948): Áldás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2285514
10252
383
19000
Köves(y) Albi (1900-?):: Táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Keretben. 50×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF