Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Bodnár L. jelzéssel: 'Feri!! Kiesik a szemed!!! Ugyan már Erzsi hát hiszen tudod, hogy motívum gyűjtő vagyok!!!', humoros grafika, tus-ceruza, papír, 29x20 cm
10048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár jelzéssel: Patak part. Pasztell, papír, 16×24 cm
10049.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. 19x27 cm
10050.

Rufpreis:
1 000 HUF

10051.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1951 Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, a művész autográf ajándékozási soraival, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 21x26 cm   1952 A művész által Ortutay Gyula (1910-1978) néprajzkutató, politikus, korábban vallás- és közoktatásügyi miniszter (1947-1950) részére szóló ajándékozási sorokkal, dátumozva (1952. X. 14.)
10052.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bolmányi jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, 30,5×42,5 cm
10053.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bolmányi jelzéssel: Kávédarálós csendélet. Pasztell, papír, 30,5×42,5 cm
10054.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Born (?) jelzéssel: Szépségkirálynő. Litográfia, papír, jelzett, számozott (40/80). 29,5×24 cm
10055.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Bortnyik jelzéssel: Bábu. Pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 58×38 cm
10056.

Rufpreis:
12 000 HUF
18

Bölcskey Ferenc (1897-?): Virágcsendélet. Olaj, fa, jelzett, fa keretben, 63×50 cm
10057.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Brach (?) '90 jelzéssel: Csontváry magányos cédrusa. Olaj, farost, 55,5x39,5 cm
10058.

Rufpreis:
6 000 HUF

Georges Braque (1882-1963): Kerámia. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, hátoldalán Jacques Prévert verses soraival. 26×26 cm
10059.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF