Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2284099
10048
383
Bodnár L. jelzéssel: 'Feri!! Kiesik a szemed!!! Ugyan már Erzsi hát hiszen tudod, hogy motívum gyűjtő vagyok!!!', humoros grafika, tus-ceruza, papír, 29x20 cm
2000730
10049
383
Bognár jelzéssel: Patak part. Pasztell, papír, 16×24 cm
2253697
10050
383
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. 19x27 cm 2220382
10051
383
4800
2283937
10052
383
1951 Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, a művész autográf ajándékozási soraival, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 21x26 cm 1952 A művész által Ortutay Gyula (1910-1978) néprajzkutató, politikus, korábban vallás- és közoktatásügyi miniszter (1947-1950) részére szóló ajándékozási sorokkal, dátumozva (1952. X. 14.)
2145324
10053
383
15000
Bolmányi jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, 30,5×42,5 cm 2145321
10054
383
Bolmányi jelzéssel: Kávédarálós csendélet. Pasztell, papír, 30,5×42,5 cm
2278899
10055
383
A Born (?) jelzéssel: Szépségkirálynő. Litográfia, papír, jelzett, számozott (40/80). 29,5×24 cm 2281864
10056
383
Bortnyik jelzéssel: Bábu. Pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 58×38 cm 2188693
10057
383
Bölcskey Ferenc (1897-?): Virágcsendélet. Olaj, fa, jelzett, fa keretben, 63×50 cm
2193361
10058
383
Brach (?) '90 jelzéssel: Csontváry magányos cédrusa. Olaj, farost, 55,5x39,5 cm
2282731
10059
383
14000
Georges Braque (1882-1963): Kerámia. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, hátoldalán Jacques Prévert verses soraival. 26×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF