Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Breznay József (1916-2012): Asztaltársaság. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/3). Üvegezett fa keretben, 26×38,5 cm
10060.

Rufpreis:
12 000 HUF

Breznay József (1916-2012): Szárnyasok. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/50), paszpartuban, 30×39 cm
10061.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Budai Tímea (1971-): Alvó kislány babával. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben. 40x40 cm
10062.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Buday Gyula jelzéssel :Népviseletes ember. Vegyes technika. Üvegezett keretben. 20x27 cm
10063.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Conrád Gyula (1877-1959): Ca d'oro. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üevegezett keretben. 25x22 cm
10064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csáki-Maronyák jelzéssel: Enteriőr. Vegyes technika, papír. Sérült. 63×44,5 cm
10065.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csavlek András (1942-): Nagyvázsony. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. Lap teteje kissé foltos, 24,5×41 cm
10066.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 7 alkotás egy üvegezett fa keretben. Kb. 15x24 cm méretenként. Keret mérete: 37x142 cm
10067.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 4 alkotás egy üvegezett fa keretben. 4x19,5x29,5 cm. Kerte mérete: 30x140 cm
10068.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Szabadban. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett, 48x54 cm
10069.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Szőke lányok. Olaj, karton, jelzett és datált (79. XI. 19), hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm
10070.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy. Olaj, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben. 68x55 cm
10071.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF