Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2278854
10060
383
Breznay József (1916-2012): Asztaltársaság. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/3). Üvegezett fa keretben, 26×38,5 cm
2278844
10061
383
Breznay József (1916-2012): Szárnyasok. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/50), paszpartuban, 30×39 cm
2278458
10062
383
9500
Budai Tímea (1971-): Alvó kislány babával. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben. 40x40 cm 2240971
10063
383
Buday Gyula jelzéssel :Népviseletes ember. Vegyes technika. Üvegezett keretben. 20x27 cm 2280989
10064
383
Conrád Gyula (1877-1959): Ca d'oro. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üevegezett keretben. 25x22 cm 2261095
10065
383
Csáki-Maronyák jelzéssel: Enteriőr. Vegyes technika, papír. Sérült. 63×44,5 cm
2211809
10066
383
Csavlek András (1942-): Nagyvázsony. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. Lap teteje kissé foltos, 24,5×41 cm 2245449
10067
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 7 alkotás egy üvegezett fa keretben. Kb. 15x24 cm méretenként. Keret mérete: 37x142 cm 2245436
10068
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 4 alkotás egy üvegezett fa keretben. 4x19,5x29,5 cm. Kerte mérete: 30x140 cm 2218984
10069
383
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Szabadban. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett, 48x54 cm
2245238
10070
383
36000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Szőke lányok. Olaj, karton, jelzett és datált (79. XI. 19), hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm
2245241
10071
383
50000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy. Olaj, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben. 68x55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF