Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Bene Géza jelzéssel: Utcán. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 30x40 cm.
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bényi Árpád (1931-2006): Tanya. Plextol, farost, jelzett, kissé sérült (helyenként festék lepergéssel). Üvegezett fa keretben. 60x80 cm
10037.

Rufpreis:
12 000 HUF
15

Bényi Árpád (1931-2006): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzés nélkül, fa keretben. 32x40 cm
10038.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
11

Bényi Árpád (1931-2006): Falu. Olaj, farost, jelzett, sérült (bal alsó sarka hiányos). 27x33 cm
10039.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

Bényi László (1909-2004): Budai háztetők. Tempera, papír, jelzett, keretben, 40x54 cm
10040.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Berecz jelzéssel: Humoros grafikák, 5 db. Vegyes technika, papír, 21×29 cm
10041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bereczk K jelzéssel: Utca hölggyel. Akvarell, papír, foltos. Régi historizáló stílusú, sérült üvegezett keretben. 18×24 cm
10042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berény jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 39x28 cm
10043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berkes A jelzéssel: Városi látkép. Olaj, farost. Fa keretben. 42,5x51 cm
10044.

Rufpreis:
8 000 HUF
18

Berkes A jelzéssel: Nagyvárosi forgatag. Olaj, karton.  Kopott fa keretben. 41x49 cm
10045.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Blahos Rudolf (1917-1986): Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, paszpartuban, 24x29 cm
10046.

Rufpreis:
5 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, 38/100 rézkarc, papír, jelzett, 30x40 cm
10047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF