Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2221847
10036
383
Bene Géza jelzéssel: Utcán. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 30x40 cm.
2276738
10037
383
Bényi Árpád (1931-2006): Tanya. Plextol, farost, jelzett, kissé sérült (helyenként festék lepergéssel). Üvegezett fa keretben. 60x80 cm 2276730
10038
383
9500
Bényi Árpád (1931-2006): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzés nélkül, fa keretben. 32x40 cm 2282071
10039
383
Bényi Árpád (1931-2006): Falu. Olaj, farost, jelzett, sérült (bal alsó sarka hiányos). 27x33 cm 2195529
10040
383
Bényi László (1909-2004): Budai háztetők. Tempera, papír, jelzett, keretben, 40x54 cm
2283572
10041
383
Berecz jelzéssel: Humoros grafikák, 5 db. Vegyes technika, papír, 21×29 cm
2264119
10042
383
Bereczk K jelzéssel: Utca hölggyel. Akvarell, papír, foltos. Régi historizáló stílusú, sérült üvegezett keretben. 18×24 cm 2260733
10043
383
Berény jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 39x28 cm 2282163
10044
383
Berkes A jelzéssel: Városi látkép. Olaj, farost. Fa keretben. 42,5x51 cm 2264313
10045
383
15000
Berkes A jelzéssel: Nagyvárosi forgatag. Olaj, karton. Kopott fa keretben. 41x49 cm 2283881
10046
383
Blahos Rudolf (1917-1986): Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, paszpartuban, 24x29 cm
542618
10047
383
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, 38/100 rézkarc, papír, jelzett, 30x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF