Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1807270
10024
383
Bánfi jelzéssel: Utcakép. Olaj, farost, fa keretben, 18×28 cm 2284002
10025
383
Baranya jelzéssel: Téli táj. Olaj, papír, lap szélein kisebb sérülésekkel, 41×30,5 cm 2278255
10026
383
Barcsay Jenő (1900-1988): Út (Makó), 1923. Rézkarc, papír, jelzett, lapon apró foltokkal, 15×22 cm 2278270
10027
383
44000
Barcsay Jenő (1900-1988): Szántóföldek (Szentendre). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle enyhén foltos, 15,5×15,5 cm. Ritka! 2282375
10028
383
Barcsay jelzéssel: Kitekintés. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. 60,5x42 cm 2276362
10029
383
Barcsay jelzéssel, 3 db mű: Csendéletek. Szén, papír. Egyik hátoldala javított (ragasztott).42,5x62 cm 2277109
10030
383
Bartl József (1932-2013): Osieki, Lengyelország. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bartl 1966 Osieki), hátoldalán Képcsarnok Válallat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 35x49,5 cm / József Bartl (1932-2013): Osieki, Poland. Watercolour on paper, signed and dated (Bartl 1966 Osieki), with Képcsarnok Company label on the reverse. Framed with glass, 35x49,5 cm.
2282335
10031
383
Basch jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, lap teteje és alja ragasztószalaggal rögzítve. Üvegezett keretben. 20x29,5 cm
2285703
10032
383
Bata Erzsébet (?-): Romfal. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60,5×69,5 cm
2231402
10033
383
2028798
10034
383
2060776
10035
383
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF