Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Bánfi jelzéssel: Utcakép. Olaj, farost, fa keretben, 18×28 cm
10024.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Baranya jelzéssel: Téli táj. Olaj, papír, lap szélein kisebb sérülésekkel, 41×30,5 cm
10025.

Rufpreis:
1 200 HUF

Barcsay Jenő (1900-1988): Út (Makó), 1923. Rézkarc, papír, jelzett, lapon apró foltokkal, 15×22 cm
10026.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Barcsay Jenő (1900-1988): Szántóföldek (Szentendre). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle enyhén foltos, 15,5×15,5 cm. Ritka!
10027.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Barcsay jelzéssel: Kitekintés. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. 60,5x42 cm
10028.

Rufpreis:
6 000 HUF
57

Barcsay jelzéssel, 3 db mű: Csendéletek. Szén, papír. Egyik hátoldala javított (ragasztott).42,5x62 cm
10029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bartl József (1932-2013): Osieki, Lengyelország. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bartl 1966 Osieki), hátoldalán Képcsarnok Válallat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 35x49,5 cm / József Bartl (1932-2013): Osieki, Poland. Watercolour on paper, signed and dated (Bartl 1966 Osieki), with Képcsarnok Company label on the reverse. Framed with glass, 35x49,5 cm.
10030.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Basch jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, lap teteje és alja ragasztószalaggal rögzítve. Üvegezett keretben. 20x29,5 cm
10031.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bata Erzsébet (?-): Romfal. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60,5×69,5 cm
10032.

Rufpreis:
8 000 HUF

10033.

Rufpreis:
12 000 HUF

10034.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10035.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF