Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2253689
10120
383
Fazekas jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. 30x37 cm
2253662
10121
383
3800
Fazekas jelzéssel: A lakatlan sziget. Olaj, vászon,. 30x37 cm
1019878
10122
383
2263041
10123
383
Fehérváry jelzéssel: Csónakázó. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 25×32,5 cm
2253738
10124
383
Fekete 82 jelzéssel: Tulipánok. Akvarell, papír, paszpartuban, 29,5×18 cm
2267341
10125
383
fe. LL. ' 95 jelzéssel: Kezes-lábas. Olaj, papír. 29,5x41,5 cm 2281769
10126
383
Fe. LL.' jelzéssel: Alakok a tájban. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 25x35 cm 2281552
10127
383
fe. LL. ' 98 jelzéssel: Mandolinos. Olaj, farost. 33x44 cm 2285549
10128
383
Fe. LL' jelzéssel: Kitekintés a zöldbe. Vegyes technika, papír. 35×27 cm 2267340
10129
383
fe. LL. ' 95 jelzéssel: Figurák. Olaj, papír. 29,5x41,5 cm 2163855
10130
383
Fényes Adolf (1867-1945): Falurészlet. Színezett litográfia, karton, jelzett, gyűrődéssel, foltos, 24×34 cm 2285581
10131
383
Fényes A jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Fa keretben. 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF