Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Nagy Barbara (1976-), 5 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben
10315.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Álló akt és Munkás. Ceruza, papír, jelzett, 46x38 és 43x30,5 cm
10316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Barbara (1976-), 18 db mű: Arcképek, aktok. Szén, ceruza, papír, többségük jelzett, 29,5x21 és 54x38 cm közötti méretekben
10317.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Fekvő női akt. Szén, papír, jelzett, egyik szakadással, 38x50 cm
10318.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy István (1939-): Alföldi táj, 1994. Olaj, karton. Jelzett. Egy felületi karcolással. Fa keretben. 46,5x49,5 cm
10319.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy István jelzéssel. Házak. Kréta, papír. Üvegezett fa keretben. 25,5x24 cm
10320.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy Károly Bp. 1962.IV jelzéssel: Virágok. Vegyes technika, fa, kissé sérült. 35x45 cm
10321.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Nemec József (?-): Deindoli szőlőkben, 1955 (Pécs). Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 20x28 cm
10322.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Nemec József (?-): Őslény fantázia. Vegyes technika, papír. Jelzett és feliratozott a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 16,5x11,5 cm
10323.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nemes Tibor (1955-): Őszi erdő. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm
10324.

Rufpreis:
8 000 HUF

Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, 9x27 cm
10325.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Neogrády László jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 53,5x78,5 cm
10326.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF