Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2276353
10327
383
Neogrády A jelzéssel: Libapásztor lány. Olaj, karton. Üvegezett, javított keretben. 40,5x48 cm 1115807
10328
383
Novák Lajos (1927-1989): Diófa. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm 2226768
10329
383
Onódi B jelzéssel. Dombos táj. Olaj, vászon, 45,5x29,5 cm
2285693
10330
383
Ottó József (1966-): Kunsági tanya. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria címkéjén feliratozott. Fa keretben. 40×80 cm
2285706
10331
383
9500
Paál J jelzéssel: Napfényes udvar. Olaj, vászon. Sérült fa keretben. 50×60 cm
2284048
10332
383
36000
Pádly Aladár (1881-1949): Lányok a vízparton. Olaj, vászon, jelezve balra fent (halványan). Kisebb felületi sérülésekkel, 39,5×49 cm
2278396
10333
383
Pap Gyula (1899-1983): Fejek. Színes linómetszet, merített papír, kasírozva. Újévi üdvözlőlapként elküldve, Pap Gyula autográf soraival és aláírásával: Munkában sikeres boldog uj évet! Pap" 17×25 cm 2188719
10334
383
13000
Pataki Ferenc (1941-): Kenese (Balatonkenese). Olaj, farost, jelzett, sérült, hátoldalán autográf felirattal (verssel, ajándékozási sorokkal, 1966-os dátummal), 45×65 cm
2237042
10335
383
19000
2282404
10336
383
Paulovits Pál (1892-1975): Olvasó lány (női akt). Rézkarc, karton, jelzett, foltos, karton széle sérült, 33,5×25 cm 2212036
10337
383
Paulovits Pál (1892-1975): Eső után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben, 25×35 cm 2131053
10338
383
Pekáry jelzéssel: Városrészlet. Olaj, karton, 30x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF