Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Neogrády A jelzéssel: Libapásztor lány. Olaj, karton. Üvegezett, javított keretben. 40,5x48 cm
10327.

Rufpreis:
6 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989): Diófa. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm
10328.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Onódi B jelzéssel. Dombos táj. Olaj, vászon, 45,5x29,5 cm
10329.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ottó József (1966-): Kunsági tanya. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria címkéjén feliratozott. Fa keretben. 40×80 cm
10330.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Paál J jelzéssel: Napfényes udvar. Olaj, vászon. Sérült fa keretben. 50×60 cm
10331.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Pádly Aladár (1881-1949): Lányok a vízparton. Olaj, vászon, jelezve balra fent (halványan). Kisebb felületi sérülésekkel, 39,5×49 cm
10332.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Pap Gyula (1899-1983): Fejek. Színes linómetszet, merített papír, kasírozva. Újévi üdvözlőlapként elküldve, Pap Gyula autográf soraival és aláírásával: Munkában sikeres boldog uj évet! Pap" 17×25 cm
10333.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pataki Ferenc (1941-): Kenese (Balatonkenese). Olaj, farost, jelzett, sérült, hátoldalán autográf felirattal (verssel, ajándékozási sorokkal, 1966-os dátummal), 45×65 cm
10334.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10335.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Paulovits Pál (1892-1975): Olvasó lány (női akt). Rézkarc, karton, jelzett, foltos, karton széle sérült, 33,5×25 cm
10336.

Rufpreis:
2 400 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Eső után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben, 25×35 cm
10337.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pekáry jelzéssel: Városrészlet. Olaj, karton, 30x37 cm
10338.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF