Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Jelzés nélkül: cca 1940 Balatonfüred, Feledy-villa, karton, vegyes technika, kis szakadással, 24x32 cm
10523.

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX. század eleje. Jelzés nélkül: A Wörthi tó panorámája alakokkal. Olaj, vászon, régi restaurálás nyomával. Kissé sérült keretben. 46x68 cm / 19th century: View of the Wörthersee Oil on canvas, not signed, with signs of old restauration. In frame. 48x68 cm
10524.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10525.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10526.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Jelzés nélkül: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm
10527.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője. Indiai akvarell-karton, 11,5x6,5 cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting
10528.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm
10529.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Táj házzal. Olaj karton, kissé sérüét fa keretben, 51x60 cm.
10530.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Táj. Olaj, fémlemez. Üvegezett, sérült fa keretben. 19,5x24 cm.
10531.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Távolban a tanya. Olaj, farost. 60x80 cm.
10532.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Őszi vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm
10533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Portré Olaj, farost, 70×50 cm
10534.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF