Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2278970
10523
383
Jelzés nélkül: cca 1940 Balatonfüred, Feledy-villa, karton, vegyes technika, kis szakadással, 24x32 cm 2281963
10524
383
80000
XIX. század eleje. Jelzés nélkül: A Wörthi tó panorámája alakokkal. Olaj, vászon, régi restaurálás nyomával. Kissé sérült keretben. 46x68 cm / 19th century: View of the Wörthersee Oil on canvas, not signed, with signs of old restauration. In frame. 48x68 cm 2212047
10525
383
55000
2220240
10526
383
48000
2276677
10527
383
Jelzés nélkül: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm 2284294
10528
383
Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője. Indiai akvarell-karton, 11,5x6,5 cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting 2219744
10529
383
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm
2203784
10530
383
Jelzés nélkül: Táj házzal. Olaj karton, kissé sérüét fa keretben, 51x60 cm.
2221865
10531
383
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, fémlemez. Üvegezett, sérült fa keretben. 19,5x24 cm. 2222756
10532
383
Jelzés nélkül: Távolban a tanya. Olaj, farost. 60x80 cm.
2219742
10533
383
Jelzés nélkül: Őszi vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm 2198156
10534
383
Jelzés nélkül: Portré Olaj, farost, 70×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF