XIX. század eleje. Jelzés nélkül: A Wörthi tó panorámája alakokkal. Olaj, vászon, régi restaurálás nyomával. Kissé sérült keretben. 46x68 cm / 19th century: View of the Wörthersee Oil on canvas, not signed, with signs of old restauration. In frame. 48x68 cm