Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2264679
10217
383
Katymári Krizsán Antal (1916-?): Sugovica részlet, Baja, 1984. Olajpasztell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29×44 cm 1775657
10218
383
Keczi Dániel (?- ): Különös utazás, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E:A., 20×15 cm
2282788
10219
383
S. Katz Imre (?-?): Város. Tus, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, jelzett, 29x20 cm 2240802
10220
383
15000
Kemény László (1901-?): Séta ősszel. Akvarell, papír, jelzett és datált (kemény László 953). Üvegezett fa keretben, 26×32,5 cm 2276772
10221
383
Kesztyűs Ferenc (1932-): Cím nélkül. Üvegmozaik, kerámia. Jelzett, keretben. 20x10 cm
2282029
10222
383
KI (?) monogrammal: Viharos táj. Olaj, karton, fa keretben. 35x50 cm 1085019
10223
383
K.J. jelzéssel: Vízpart. Olaj, papír, üvegezett keretben, 31×39 cm 2277306
10224
383
Klar 1957 jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Díszes fa keretben. 49,5x39 cm 2282171
10225
383
70000
Klie Zoltán (1897-1992): Szentendrei utca. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x60 cm 2278352
10226
383
36000
Klie Zoltán (1897-1992): Erdőrészlet őzzel. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 50x40 cm
2282479
10227
383
40000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Női arckép, 1946. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 68×48 cm
2282147
10228
383
Kmetty Szentendre 1970 jelzéssel: Utca. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 30x42,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF