Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Katymári Krizsán Antal (1916-?): Sugovica részlet, Baja, 1984. Olajpasztell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29×44 cm
10217.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Keczi Dániel (?- ): Különös utazás, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E:A., 20×15 cm
10218.

Rufpreis:
1 000 HUF

S. Katz Imre (?-?): Város. Tus, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, jelzett, 29x20 cm
10219.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kemény László (1901-?): Séta ősszel. Akvarell, papír, jelzett és datált (kemény László 953). Üvegezett fa keretben, 26×32,5 cm
10220.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kesztyűs Ferenc (1932-): Cím nélkül. Üvegmozaik, kerámia. Jelzett, keretben. 20x10 cm
10221.

Rufpreis:
10 000 HUF

KI (?) monogrammal: Viharos táj. Olaj, karton, fa keretben. 35x50 cm
10222.

Rufpreis:
10 000 HUF

K.J. jelzéssel: Vízpart. Olaj, papír, üvegezett keretben, 31×39 cm
10223.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Klar 1957 jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Díszes fa keretben. 49,5x39 cm
10224.

Rufpreis:
6 000 HUF

Klie Zoltán (1897-1992): Szentendrei utca. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x60 cm
10225.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Klie Zoltán (1897-1992): Erdőrészlet őzzel. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 50x40 cm
10226.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kliené Róna Klára (1901-1987): Női arckép, 1946. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 68×48 cm
10227.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kmetty Szentendre 1970 jelzéssel: Utca. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 30x42,5 cm
10228.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF