Klie Zoltán (1897-1992): Szentendrei utca. Olaj, farost, jelzett. Háto... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Klie-Zoltan-1897-1992-Szentendrei-utca-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vallala~II2282171
2282171
10225
383
70000
Beschreibung: Klie Zoltán (1897-1992): Szentendrei utca. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x60 cm
: pelikán_kristóf