Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2278427
10205
383
8500
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A., számozott: 9/10. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x19 cm 2278425
10206
383
11000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 42/50. Hátoldalon a művész pecsétjével. 12x19 cm 2278423
10207
383
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, Paris, 72 jelzéssel. EA művészpéldány. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x21 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition. Electrographic work on paper, signed, Paris, 72. EA artist's proof. 19x21 cm 2100550
10208
383
2284994
10209
383
Károlyi András (1938-): Invokáció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XX., 22,5x48,5 cm 2253709
10210
383
Károlyi András (1938-): Premier. Ofszet, papír, jelzett, számozott (50/10), 11×22,5 cm 2201196
10211
383
Károlyi András (1938-): Ökológia I.II.III. Ofszet, papír. . Jelzett. Számozott: 50/12. Egyenként 22x16 cm 2265668
10212
383
Károlyi András (1938-): A szerencse forgandó. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm 2283356
10213
383
28000
Kárpáti Tamás (1949-): Krisztus (eredetileg cím nélkül), 2003. Szén, papír, jelzett a lap hátoldalán (paszpartu karton hátlap mögött). Üvegezett fa keretben, 26,5x19 cm. 2284108
10214
383
Kass János (1927-2010): Ördög. Linó, papír, jelzett, 7x8 cm 2284233
10215
383
Kassák (?) Béla jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, feltekerve, 50×70 cm 2285591
10216
383
Kássa Gábor (1893-1961): Séta, 1944. Akvarell, karton, jelzett, karton alja kissé hullámos. Fa keretben, 57,5×77,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF