Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Szabó Zoltán jelzéssel: Akt. Vegyes technika, papír. Sérült. 50×31 cm
10399.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalay Pál Z.(1891-1975): Tábortűznél. Olaj, karton, jelzett, fa keretben. 34,5x49,5 cm
10400.

Rufpreis:
8 000 HUF

10401.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10402.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szász jelzéssel: Pillantások. Vegyes technika, papír. 14x18 cm
10403.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, lap széle kissé foltos. 20x24,5 cm
10404.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szebellédi Géza (?-?): Futballillusztrációk, 4 db. Vegyes technika, papír, jelzett, 29,5×23 cm
10405.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecsödy jelzéssel: Partmenti táj. Tempera, karton 15x21 cm
10406.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Űrlények. Pasztell, karton, jelzett, datált, 29,5x23 cm
10407.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×36,5 cm
10408.

Rufpreis:
8 000 HUF

Székely Bertalan (1835-1910): Freskó terv (vázlat). Tus, akvarell, papír, lap tetején apró sérüléssel, hiányos paszpartuval. Jelzés nélkül, hátoldalán a Műcsarnokban 1911-ben rendezett Székely Bertalan emlékkiállítás, egy 1929-es kiállítás valamint Lándor T. (Tivadar) gyűjteményi címkével. Lándor Tivadar (1873-1954) magyar művészeti író, művészettörténész számos tanulmányt írt Székely Bertalan művészetéről és baráti kapcsolatban is állt vele. Kb. 32×66 cm
10409.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Székely Pierre (1923-2001): A kötéltáncos. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): The funambulist (La fulvambule). Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. 70x50 cm
10410.

Rufpreis:
12 000 HUF
20

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF