Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Somlai Vilma (1938-2007): Rókaszántó I. Linómetszet, papír, jelzett, lap szélén kisebb szakadásokkal, 20×20 cm
10387.

Rufpreis:
2 000 HUF

10388.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Pihenő. Pasztell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, 24,5x35 cm
10389.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Balaton eső után. Akvarell, papír, jelzett, jobb szélén enyhén sérült 35x50 cm
10390.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Fát metsző, 1967. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, apró felületi hibákkal. Hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat címkéjével, 50×79,5 cm
10391.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Stettner Béla (1928-1984): Kikötő. Rézkarc, karton, jelzett és datált (Stettner Béla 966), sérült, ajándékozási sorokkal, 15,5×25 cm
10392.

Rufpreis:
1 000 HUF

10393.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Henry John Sylvester Stannard (1870-1951): Hazafelé alkonyatkor, 1908. Akvarell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 44×66 cm / Henry John Sylvester Stannard (1870-1951): On the way home, 1908. Watercolour on cardboard, signed. Framed with glass. 44x66 cm
10394.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

SZ (?) monogrammal: Szerencsejáték groteszk alakokkal. Rézkarc, papír, sérült, foltos. Üvegezett fa keretben, 11×15 cm
10395.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó László 926 jelzéssel. Kisvárosi utca. Rézkarc, papír, foltos. Sérült üvegezett fa keretben, 12x8 cm
10396.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Vladimir (1905-1991): Festő és modell, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24x29 cm
10397.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szabó Zoltán jelzéssel: Aktok. Vegyes technika, papír. 43×30,5 cm
10398.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF