Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2253700
10387
383
Somlai Vilma (1938-2007): Rókaszántó I. Linómetszet, papír, jelzett, lap szélén kisebb szakadásokkal, 20×20 cm
2126107
10388
383
2118547
10389
383
Somlai Vilma (1938-2007): Pihenő. Pasztell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, 24,5x35 cm
2118550
10390
383
Somlai Vilma (1938-2007): Balaton eső után. Akvarell, papír, jelzett, jobb szélén enyhén sérült 35x50 cm
2276992
10391
383
19000
Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Fát metsző, 1967. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, apró felületi hibákkal. Hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat címkéjével, 50×79,5 cm 2283999
10392
383
Stettner Béla (1928-1984): Kikötő. Rézkarc, karton, jelzett és datált (Stettner Béla 966), sérült, ajándékozási sorokkal, 15,5×25 cm 2282831
10393
383
32000
2282491
10394
383
80000
Henry John Sylvester Stannard (1870-1951): Hazafelé alkonyatkor, 1908. Akvarell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 44×66 cm / Henry John Sylvester Stannard (1870-1951): On the way home, 1908. Watercolour on cardboard, signed. Framed with glass. 44x66 cm
2188950
10395
383
SZ (?) monogrammal: Szerencsejáték groteszk alakokkal. Rézkarc, papír, sérült, foltos. Üvegezett fa keretben, 11×15 cm
2258304
10396
383
Szabó László 926 jelzéssel. Kisvárosi utca. Rézkarc, papír, foltos. Sérült üvegezett fa keretben, 12x8 cm 2278564
10397
383
Szabó Vladimir (1905-1991): Festő és modell, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24x29 cm 2261102
10398
383
Szabó Zoltán jelzéssel: Aktok. Vegyes technika, papír. 43×30,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF