Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Czibor Ildikó (1969- ): Ribidabada. Akril, farost, jelzett, 50x70 cm
10084.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Blondi. Akril, farost, jelzett, 70x50 cm
10085.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Kőszem, akril, furnér, jelzett, 30×40 cm
10086.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Czibor Ildikó (1969- ): Galaktikum. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
10087.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10088.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dankó Gyula 1925: Őszi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 25×33 cm
10089.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Deim Pál (1932-2016): Tisztítótűzben, 1994. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 28/45. 15,5×17 cm
10090.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Deim Pál (1932-2016): Zsámbék. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 31×48,5 cm
10091.

Rufpreis:
8 000 HUF

Demjén (?) 999 jelzéssel: A fehér paripa. Olaj, farost, sérült, 50×40 cm
10092.

Rufpreis:
4 000 HUF

10093.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Derkovits Gyula (1894-1934): Dózsa György. Fametszet, papír, jelzés nélkül, foltos. 28,5x26 cm.
10094.

Rufpreis:
2 800 HUF

10095.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF