Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2281819
10084
383
Czibor Ildikó (1969- ): Ribidabada. Akril, farost, jelzett, 50x70 cm
2281822
10085
383
Czibor Ildikó (1969- ): Blondi. Akril, farost, jelzett, 70x50 cm 1889646
10086
383
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Kőszem, akril, furnér, jelzett, 30×40 cm
2097232
10087
383
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Galaktikum. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
2116206
10088
383
Czibor Ildikó (1969- ): Akusztika, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 2211490
10089
383
3200
Dankó Gyula 1925: Őszi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 25×33 cm
2278753
10090
383
22000
Deim Pál (1932-2016): Tisztítótűzben, 1994. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 28/45. 15,5×17 cm 2258305
10091
383
Deim Pál (1932-2016): Zsámbék. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 31×48,5 cm 2198222
10092
383
Demjén (?) 999 jelzéssel: A fehér paripa. Olaj, farost, sérült, 50×40 cm
2282820
10093
383
19000
2281775
10094
383
Derkovits Gyula (1894-1934): Dózsa György. Fametszet, papír, jelzés nélkül, foltos. 28,5x26 cm.
2072233
10095
383
Dobos Lajos (1921-2012): A majom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF