Korányi Gábor (1952-): Venus mama. Computer print, merített papír, jelzett, számozott: 17/50. Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 33,5×25 cm