Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 584

Jelzés nélkül: Népi mintás tervrajz (1926). Vegyes technika, pauszpapír, hajtott, 37×42 cm
10560.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül, feltehetően Élesdy István (1912-1987) műve: Menyecskék. Rézkarc, papír. 30x31,5 cm
10561.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül, feltehetően Élesdy István (1912-1987) műve: Sztálin-szobor. Rézkarc, papír. Foltos, lap alján szakadással. 39,5x19,5 cm
10562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Akt a lakatlan szigeten. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 31x22 cm
10563.

Rufpreis:
1 400 HUF
23

Jelzés nélkül: Krisna és Rádháráni a szerencse istennője a tökéletes pár. Indiai akvarell-karton, 19x14 cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting
10564.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője a tisztaságot jelképező két lótuszvirággal. Indiai akvarell-karton, 21x15cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting
10565.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Tóparti séta. Olaj, karton. Felső részén két apró lyukkal. 110x65 cm
10566.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Divatrajzok, 20 db. Tus, pauszpapír, vegyes méretben
10567.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Utcarészlet. Lavírozott tus, papír, 17×14 cm
10568.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Fiktív címer. Akvarell-tus, papír, 29×21 cm
10569.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm
10570.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Őszi dombos táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 36×51 cm
10571.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF