Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2285191
10560
383
Jelzés nélkül: Népi mintás tervrajz (1926). Vegyes technika, pauszpapír, hajtott, 37×42 cm 2284924
10561
383
Jelzés nélkül, feltehetően Élesdy István (1912-1987) műve: Menyecskék. Rézkarc, papír. 30x31,5 cm 2284919
10562
383
Jelzés nélkül, feltehetően Élesdy István (1912-1987) műve: Sztálin-szobor. Rézkarc, papír. Foltos, lap alján szakadással. 39,5x19,5 cm
2253651
10563
383
Jelzés nélkül: Akt a lakatlan szigeten. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 31x22 cm 2284304
10564
383
Jelzés nélkül: Krisna és Rádháráni a szerencse istennője a tökéletes pár. Indiai akvarell-karton, 19x14 cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting 2284299
10565
383
Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője a tisztaságot jelképező két lótuszvirággal. Indiai akvarell-karton, 21x15cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting 2278218
10566
383
Jelzés nélkül: Tóparti séta. Olaj, karton. Felső részén két apró lyukkal. 110x65 cm 2281772
10567
383
Jelzés nélkül: Divatrajzok, 20 db. Tus, pauszpapír, vegyes méretben 1907587
10568
383
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Lavírozott tus, papír, 17×14 cm
1570948
10569
383
Jelzés nélkül: Fiktív címer. Akvarell-tus, papír, 29×21 cm
2263044
10570
383
Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm
2264112
10571
383
4600
Jelzés nélkül: Őszi dombos táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 36×51 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF