Ismeretlen monogrammal: Mező. Olaj, karton, sérült (helyenként festék ... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ismeretlen-monogrammal-Mezo-Olaj-karton-serult-helyenkent-festek-lepergessel-Fa-keretbe~II2282016
2282016
10520
383
Rufpreis:
10 000 HUF 27,10 EUR , 31,25 USD
Beschreibung: Ismeretlen monogrammal: Mező. Olaj, karton, sérült (helyenként festék lepergéssel). Fa keretben. 49,5x67,5 cm
: pelikán_kristóf