Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 275
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1958090
10098
347
Kocsis Imre (1940-): Csönd. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 25×27 cm
1971051
10099
347
Kondor Béla (1931-1972): Ide bele. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 15×8 cm 1934511
10100
347
Kopátsy Sándor (?-): "Andor". Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
1443503
10101
347
1443544
10102
347
34000
1443508
10103
347
1971338
10104
347
B. Koppány György (?-?): Juhász (2 db). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17,5×12 cm (2×)
1939760
10105
347
Koszkol jelzéssel: A karaván halad. Tempera, karton, üvegezett keretben, 49×69 cm 1939490
10106
347
Koszta jelzéssel: Asszony. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 63×51 cm 1942598
10107
347
Kónya József (?-?): 4 db grafika. Különböző technikák, papír kartonon, jelzettek, 21x14 cm és 14x13 cm közötti méretben. 1971036
10108
347
Kós Károly (1883-1977): Ház, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm 1971032
10109
347
Kós Károly (1883-1977): Városháza, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF