Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 275

Kocsis Imre (1940-): Csönd. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 25×27 cm
10098.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Ide bele. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 15×8 cm
10099.

Rufpreis:
6 000 HUF
16

Kopátsy Sándor (?-): "Andor". Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
10100.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10101.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10102.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10103.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

B. Koppány György (?-?): Juhász (2 db). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17,5×12 cm (2×)
10104.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koszkol jelzéssel: A karaván halad. Tempera, karton, üvegezett keretben, 49×69 cm
10105.

Rufpreis:
6 000 HUF

Koszta jelzéssel: Asszony. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással,  63×51 cm
10106.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kónya József (?-?): 4 db grafika. Különböző technikák, papír kartonon, jelzettek, 21x14 cm és 14x13 cm közötti méretben.
10107.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Ház, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm
10108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Városháza, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm
10109.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF